VÝKUP

Informovat se ohledně výkupní ceny telefonů můžete na telefonním čísle:  606 592 776 emailu: info@mobileko.cz nebo prostřednictvím formuláře níže uvedeném. Upozorňujeme však, že pevná výkupní cena se vždy stanovuje na pobočce!

 

Jaké telefony a tablety vykupujeme a prodáváme?

Vykupujeme a prodáváme použité mobilní telefony s nabíječkami a zánovní mobily i tablety včetně příslušenství.

Koupíme od Vás mobilní telefon nebo tablet jakékoliv značky.

Zánovní telefony a tablety

Přineste nám svůj zánovní telefon s příslušenstvím a nabíječkou. Byl to dárek od přátel, nebo od operátora? Pokud jste tablet nebo mobil pouze rozbalili, ale vůbec nepoužili, přineste jej i s kompletním příslušenstvím. Je-li v záruce ještě minimálně 23 měsíců, odkoupíme jej od Vás. Zánovní telefon tak prodáte téměř za cenu nového.

Velmi dobrý „top stav“ telefonu

Vykupujeme mobilní telefony, které jsou skoro jako nové. Je tablet nebo mobil zachovalý s originální nabíječkou a v záruce ještě alespoň 6 – 12 měsíců? Takový přístroj vykoupíme za férovou cenu.

Telefony a tablety v dobrém stavu

Chcete prodat telefon nebo tablet, který je plně funkční a v dobrém stavu? Váš přístroj je pouze lehce opotřebený s trochou škrábanců od běžného provozu? Takový mobil s nabíječkou vykoupíme i v pozáruční době.

Mobilní telefony ve špatném stavu

Do této kategorie řadíme telefony a tablety, které jsou poškozené pádem, mají rýhy a četné škrábance, prasklý kryt a podobné neduhy. Chcete prodat telefon ve špatném stavu? Neváhejte a přineste jej spolu s nabíječkou k nám.

Nefunkční mobilní telefony

Váš mobilní telefon dosloužil? Pošlete jej k recyklaci. Nefunkční přístroje vykoupíme na náhradní díly nebo se postaráme o jejich ekologickou likvidaci.

Proč kupovat telefon u nás ve Spálené ulici?

Na každý telefon, který od nás koupíte, poskytujeme záruku původu. Řadou kontrol a postupů zajišťujeme svým zákazníkům nákup bez obav. Prodáváme a vykupujeme jen telefony s prověřeným původem a s originální nabíječkou.

Na zcela nové i zánovní telefony se vztahuje záruka 24 měsíců.

K použitým telefonům poskytujeme prodlouženou záruční dobu 6 měsíců. Vidíte, že sami věříme tomu, co děláme.

Co potřebujete k uskutečnění výkupu Vašeho telefonu a jak výkup probíhá?

  • Než nás navštívíte, nezapomeňte si sebou vzít průkaz totožnosti nebo pas a v neposlední řadě také mobilní telefon který si přejete nechat vykoupit spolu s příslušenstvím které k přístroji máte.
  • Následně náš výkupní specialista na pobočce po zkontrolování vnějšího stavu přístroje a funkčnosti zařízení stanoví výkupní cenu Vašeho přístroje.
  • V případě souhlasu se stanovenou výkupní cenou přístroje pouze podepíšete prohlášení o odkupu zařízení a smluvená částka Vám bude na pobočce okamžitě vyplacena.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.