O nás

Servis

Jako servisní centrum jsme se stali významným hráčem na trhu s mobilními telefony. Naši odborní technici jsou vyškoleni a zkušení v opravách mobilních zařízení různých značek. Jsme hrdí na široké možnosti oprav, které nabízíme, a naši rozsáhlou nabídku náhradních dílů, které nám umožňuje rychle a spolehlivě opravit váš telefon či tablet. Naše společnost se liší od ostatních servisních center tím, že jsme schopni opravovat většinu značek mobilních telefonů, a seznam značek se neustále rozšiřuje, abychom mohli vyhovět potřebám našich zákazníků.

Více o servisních službách ->
O nás
O nás

Proč využít servisní služby Mobileko?

O nás

Moderní a šetrné technologie

Využíváme nejmodernější technologie na trhu zajišťující maximální kvalitu oprav.
O nás

Záruka na díly i práci technika

Jsme si jisti tím, co děláme. Proto na každý vyměněný díl dostanete 24 měsíců záruku a na práci technika je pak záruka doživotní.
O nás

Vyškolený a přívětivý personál

Na každém našem servisním centru je vyškolený a zkušený profesionál, který nejen vyřeší bolístku na Vašem telefonu, ale poradí Vám také jak se o telefon postarat.
O nás

Zajišťujeme komplexní mobilní služby

Kromě servisu nabízíme také prodej mobilních telefonů, tabletů a kompletního příslušenství. Jsme přesvědčeni, že kvalitní a cenově dostupná zařízení by měla být přístupná pro každého. Proto nabízíme široký výběr nových, použitých a zánovních mobilních zařízení. Věříme v férovou cenu a kvalitu našich produktů, a proto všechna zařízení procházejí důkladnou kontrolou a jsou doprovázena příslušnou zárukou.

Podívejte se na nabídku zboží ->

Zkušenosti našich zákazníků:

O nás

Václav Ř.

Věrný zákazník
 
Prodejna, opravna MT aj. s empatickým a sympatickým personálem mladých mužů, ochotných pomoci. Rovné jasné ceny, Dobré časy oprav a nevtíravá nabídka nadhodnoty, třeba že Vám do MT navrátí zpět SIMky a Datovku. A mám tušení, že mi obnovili bez řečí i zadní kryt MT. Byl jsem velice spokojen. Výměnu baterie provedli excellentně. A se zárukou. Super !!!
O nás

Jana J.

Věrný zákazník
 
Úžasní. Skvělí. Rychlí. Milí. Ochotní. Poradí. Vysvětlí. Co mě tak nadchlo? Spravovali nám displej na mobilu Samsung. Vše v nejvyšší kvalitě a pořádku. Férové jednání. Férová cena. Skvělý obchod. Profesionální práce. A co víc? Nebojí se zvednout telefon minutu po zavírací době. Borečci.

Děkujeme vám za váš zájem o naše služby a produkty. Jsme hrdí na naši spolehlivost, solidnost a profesionální přístup. Ať už jste z Prahy nebo z celé České republiky, rádi vás přivítáme ve svém servisním centru a prodejně. Vaše spokojenost je naší prioritou.

 

S přátelským pozdravem,

Tým Mobileko.cz