O nás

CO NÁS K TOMUTO ODVĚTVÍ VEDLO?

Každému začátku přecházel impuls, ten který nás donutil se zamyslet nad fungováním daného oboru na trhu.

Na trhu tehdy bylo některých větších či menších hráčů, ale právě přístup letitých společností které dlouhou dobu okupovaly trh nás donutila k zamyšlení, že na trhu chybí seriózní obchod a servis, kde s Vámi jednají jako s ceněným zákazníkem, bez her, či blafů s úmyslem vyloudit peníze.

DSC_5605 


ČÍM A HLAVNĚ JAK JSME ZAČALI?

IMG_4965_2  

 

Po několika prvních letech kdy jsme s úspěchem jsme začali figurovat na trhu nejen nových, ale i použitých přístrojů jsme založili náš obchod na základě osobního přístupu k zákazníkům, kde v kombinaci se slušnými cenami jsme získali stálé zákazníky.   

 


VYBUDOVALI JSME JEDNO Z NEJPOKROČILEJŠÍCH SERVISNÍCH CENTER V PRAZE

Tak jak si přáli naši zákazníci, i v servisu mobilních telefonů jsme rozšířovali naši nabídku a díky moderním přístrojům máme možnost měnit pouze rozbitá skla na mobilních telefonech, opravovat nabíjecí konektory či dokonce vytopené přístroje DSC_5602

 

 A ZDALEKA NEPOLEVUJEME

IMG_4963_1

Otevřeli jsme pro Vás pobočky na Praze 1 - Nové město,   Praze 2 - Vinohrady, Praha 8 - Ládví, Praha 8 Karlín (Křižíkova)

Přicházíme na nové, moderní postupy oprav, vylepšujeme naše postupy a proto máme tisíce vděčných zákazníků! Jistě mezi ně budete patřit také! Proto nás neváhejte navštívit.