V pondělí 6.7. jsou otevřeny pobočky Spálená, Ládví a Luka a to od 10:00 do 19:00. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Tým Mobileko

O nás

Možná se ptáte, kdo vlastně jsme....

Jsme kolektiv specialistů, jejichž koníčkem je svět mobilních telefonů a tabletů všech značek. Naše společnost Mobileko stále drží krok s vývojem mobilních zařízení. Nabízíme jak servis a opravy telefonů a tabletů, tak zároveň provozujeme eshop www.mobileko.store, kde nabízíme širokou škálu příslušenství i nové a zánovní mobily.

Opravy a servis telefonů je náš každodenní chléb již pěknou řádku let. V roce, kdy se Google Chrom stal nejpopulárnějším vyhledávačem, Simpsonovi vyšli v 500 dílu a Tomáš Berdych s Petrou Kvitovou získali Hopmanův pohár, jsme se zrodili i my.

Najdete nás v internetovém prostředí (FB, INSTA, ESHOP, WEB) i v reálném světě. Po celé Praze nabízíme své služby prostřednictvím Mobileko poboček. Na pobočkách si můžete nechat opravit mobilní telefon, zakoupit si nový nebo nám můžete donést starý telefon k výkupu. Najdete zde i různé kryty, pouzdra, tvrzená skla, sluchátka, powerbanky a další příslušenství.

A nejen to! Na pobočce Vás obslouží profesionální obsluha, která Vám ráda zdarma poradí s výběrem telefonů či vhodné ochrany telefonu.

Tak neváhejte a navštivte nás!  Jsme tu pro Vás každý den.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.