Dne 28.10. v den státního svátku jsou otevřeny pouze pobočky LÁDVÍ a SPÁLENÁ od 10:00 do 18:00 pro prodej i servis. Zastavte se!

Svoz na opravu

 kuryr

Nemáte možnost odskočit si k nám na opravu? Jste doma s dítětem, v karanténě nebo si jen nemáte možnost odskočit si z práce?

 Přesně pro Vás jsme žřídili službu Mobileko kurýra. ZDARMA* vyzvedneme na Vámi zadané Pražské adrese mobilní telefon k opravě, a po opravě jej opět dovezeme zpět, pouze za cenu opravy! 

 

Jak to funguje?

 

zavolejte

 

1.

Zavolejte naši infolinku 733 399 899 nebo našich stránkách ZDE vyberte značku a model Vašeho telefonu, poté vyberte požadovanou opravu a zde pak najdete tlačítko ,,Objednat svoz" naši operátoři Vás budou kontaktovat co nejdříve. Naši operátoři s Vámi projdou závadu a naplánují vyzvednutí.

 

 

  

svozkuryr

 

2. 

Mobileko kurýr Vás následně bude v nejbližší době kontaktovat ohledně vyzvednutí na zadané adrese. Po vyzvednutí zajistí jeho předání zkušenému technikovi, který mobilní telefon opraví.

 

 

svoz3

 

3.

 Jakmile telefon opravíme, doručíme jej zpět do Vašich rukou s tipy na údržbu a možností zakoupení ochranných prvku. Platit můžete kartou, převodem či hotově při převzetí.

 

 

Svoz je bezplatný při celkové částce opravy nad 990 kč. Bezplatné vyzvednutí a doručení je možné pouze na území města Prahy. Nejste z Prahy? Klikněte zde pro více informací.

Opravený mobilní telefon obdržíte v rámci 1-3 pracovních dní od vyzvednutí kurýrem. Nevyhovuje Vám délka opravy? Za expresní poplatek 499 kč můžete mít opravený telefon v ruce ještě dnes.

Objednáním mobileko kurýra souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.