Ceník oprav, servisu telefonů a tabletů

Nabízíme opravy a servis telefonů a tabletů téměř všech značek (Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Honor, ...).

Nejste si jistí, co se porouchalo ve Vašem telefonu? Nevadí! Navštivte nás na pobočce

 Mobileko a naši specializovaní technici Vám zdarma udělají diagnostiku telefonu. Zjistí závadu a domluví se na případné opravě.

Naše opravy a servis jsou rychlé a kvalitní a hlavě se zárukou.

 mobileko_servis_a_opravy_telefonu

Za jak dlouho Vám telefon v našem servise opravíme?

Délka opravy závisí na typu zařízení. Některé opravy jsou snadné a rychlé a na některé není dobré spěchat. V dnešní době se vyrábí telefony lepené. Proto je nutné nechat dostatečně zaschnout lepidlo po opravě.

Servis a opravy provádíme EXPRESNĚ, NA POČKÁNÍ, V RÁMCI 1 DNE a maximálně do druhého dne, pokud je oprava hodně složitá nebo rozsáhlá.

Pokud chcete zjistit, jak dlouho by oprava trvala, napište nám do chatu (v pravé dolní části obrazovky). Ostatní kontakty najdete zde.

Jak nám můžete telefon předat?

Rozbitý telefon nám můžete osobně předat na pobočkách MOBILEKO, které najdete po celé Praze.

Pokud nejste z Prahy a nebo nemáte cestu tímto směrem, můžete nám telefon i zaslat. Jak na to? Vše najdete zde.

Jaké služby náš servis nabízí?

Poskytujeme kompletní pozáruční servis mobilních telefonů a tabletů profesionálně a rychle.

výměna LCD displeje

 • Oprava je nutná pokud je prasklý displej, display ukazuje černé či barevné pruhy, displej se nechce zapnout nebo nereaguje, vrchní sklo displeje je prasklé (u některých modelů telefonů lze sklo vyměnit zvlášť), atd.

výměna skla na displeji

 • Pokud je prasklé pouze sklo a displej není nijak poškozený, lze pouze vyměnit tuto vrchní část (u některých modelů).

výměna baterie

 • Někdy je těžké odhadnout, kdy vyměnit baterii. Z našich zkušeností je ta správná doba, pokud musíte několikrát denně nabíjet telefon, telefon se nechce nabíjet, mobil skokově ztrácí procenta nabití a nebo se extrémně rychle nabíjí. Toto jsou znaky baterie, která již dosloužila.

oprava konektoru nabíjení

 • Poruchu konektoru či baterie si lze snadno zaměnit. Někdy je baterie v pořádku, ale telefon nelze nabít kvůli vadnému konektoru. Konektor se může porouchat, ale také se stane, že se po čase zanese špínou a nefunguje pak kontakt s koncovkou nabíječky. V tomto případě nás navštivte a my Vám zdarma uděláme diagnostiku a zjistíme, kde se stala chyba.

 výměna zadního krytu či skla

 • Kryt mobilního telefonu je důležitý pro jeho správnou funkčnost i dokonalý vzhled. Poškrábaný, zlomený, prasklý nebo jinak poničený kryt či zadní sklo vyměníme. Aby Váš telefon opět zářil jako nový.

výměna sklíčka zadního fotoaparátu

 • Vlivem běžného užívání či po pádu se poškrábe nebo praskne sklíčko na zadní kameře/fotoaparátu. Nemusíte z toho být smutní. Sklíčko Vám vyměníme. 

oprava zadního, předního fotoaparátu/kamery

Porouchal se na Vašem telefonu zadní či přední fotoaparát. Na fotkách se objevují různé skvrny, nebo jsou fotografie rozmazané a zamlžené? Netrapte se rozbitým foťákem a svěřte telefon našemu servisu.

oprava sluchátka

 • Neslyšíte, co Vám říká druhý člověk do telefonu? Neslyšíte volajícího? Pravděpodobně máte rozbité sluchátko telefonu. Navštivte jednu z našich poboček a naši technici Vám sluchátko vymění.

oprava hlasitého reproduktoru

Ruší Vás při poslechu hudby nepříjemný šum reproduktoru? Rozbil se Vám hlasitý reproduktor? Naši specializovaní technici Vám ho rádi vymění.

čištění vytopeného telefonu

 • Spadl Vám telefon do vody? Vylili jste si na něj kafe? Nezoufejte, jeho dny nemusí být ještě sečteny. Protože takových smolařů je na světě hodně, máme i v této věci značné zkušenosti. Zoxidované části telefonu je nutné, co nejdříve odborně ošetřit.

čištění od prachu a nečistot

 • Prach dokáže v elektronice napáchat víc škody než byste čekali. Mnohé závady vznikají právě díky usazování špíny v těžko dostupných částech telefonu. Svěřte svůj mobil našim technikům, kteří vždy najdou pravou příčinu poruchy a šetrně jí odstraní.

Jaké díly používáme?

Dáme Váš mobilní telefon do kupy se vším všudy. Seženeme originální i neoriginální díly podle toho, co Váš mobil potřebuje.

Máte svůj telefon pojištěný, a rádi byste využili pojistné plnění?

Na žádost vypracujeme posudek pro pojistné plnění u Vaší pojišťovny.

Pro sepsání posudku je nutné donést Váš telefon na diagnostiku. Zjistíme tak rozsah poškození a pak na rozbitý telefon pečlivě vypracujeme profesionální posudek, který následně můžete uplatnit u likvidátora pojišťovny.

Apple - ceník oprav a servisu

iPhone 4/4S iPhone 5, iPhone SEiPhone 5SiPhone 6, iPhone 6+ PlusiPhone 6S, iPhone 6S+ Plus, iPhone 7iPhone 8, iPhone 7+ Plus, iPhone 8+ Plus, iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max

iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad 5.gen, iPad Pro 9.7

 

Samsung - ceník oprav a servisu

 • Samsung Galaxy S řada

Galaxy S5, Galaxy S3, Galaxy S5 mini , Galaxy S4 mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S6 Edge, Galaxy S10+ PLUS, Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S9+ PLUS, Galaxy S9, Galaxy S8+ PLUS, Galaxy S8, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, Galaxy S6

 • Samsung Galaxy A řada

Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy A3 2016, Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2016, Galaxy A5 2017, Galaxy A6 2018, Galaxy A6+ PLUS, Galaxy A7 2018, Galaxy A8 2018, Galaxy A9 2018, Galaxy A10, Galaxy A20e, Galaxy A40, Galaxy A50, Galaxy A70, Galaxy A80, Galaxy A30s

 • Samsung Galaxy NOTE řada

Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, , Galaxy Note 4, Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+ PLUS

 • Samsung Galaxy J řada

Galaxy J3 2016, Galaxy J3 2017, Galaxy J5Galaxy J5 2016, Galaxy J5 2017, Galaxy J6, Galaxy J6+ PLUS, Galaxy J7 2016, Galaxy J7 2017, Galaxy J4+ PLUS

 • Samsung Galaxy XCover řada

Galaxy XCover 2Galaxy XCover 3Galaxy XCover 4

 

Huawei - ceník oprav a servisu

 • Huawei P řada

Huawei P10Huawei P20Huawei P30Huawei P30 PROHuawei P7Huawei P8Huawei P9

 • Huawei P LITE řada

Huawei P8 LITE, Huawei P9 LITEHuawei P9 LITE 2017Huawei P10 LITEHuawei P20 LITE, Huawei P30 LITE

 • Huawei MATE řada

Huawei MATE 8Huawei MATE 9Huawei MATE 10 LITEHuawei MATE 10 PROHuawei MATE 20 LITE 

 • Huawei Y řada

Huawei Y5 IIHuawei Y5 2018Huawei Y6Huawei Y6 II COMPACTHuawei Y6 PROHuawei Y6 PRIME 2018, Huawei Y7 PRIME 2018

 • Huawei NOVA řada

Huawei NOVAHuawei NOVA PLUSHuawei NOVA 3Huawei NOVA 3i

 • Huawei P SMART řada

Huawei P SMART, Huawei P SMART 2019