Zákaznická podpora:+420 733 399 899info@mobileko.cz

Galaxy A6+

Řazení produktů

27 položek celkem

Výpis produktů

diagnostika telefonu mobileko
Diagnostika telefonu - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
0 Kč
329
display u
Akce
2 990 Kč –43 %
Oprava LCD displeje - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
1 690 Kč
999914
výměna zadního krytu
Výměna zadního krytu - GALAXY A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
1 290 Kč
8831217
vybitá baterie 1 u
1 190 Kč –25 %
Výměna baterie - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
890 Kč
8830545
usb 4 u u
Oprava konektoru nabíjení - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
790 Kč
999915
výměna sklíčka fotoaparátu 1 u
Výměna sklíčka kamery - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
690 Kč
8831218
výměna zadní kamery 2 u
Oprava zadní kamery - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
1 690 Kč
8831219
výměna přední kamery 2 u
Oprava přední kamery - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
1 190 Kč
8831220
telefonní reproduktor 1 u
Oprava sluchátka - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
790 Kč
8831221
hlasitý reproduktor 1 u
Oprava hlasitého reproduktoru - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
690 Kč
8831222
výměna mikrofonu 1 u
Oprava mikrofonu - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
990 Kč
8831224
tlačítko hlasitosti u
Oprava tlačítek hlasitosti +/- - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
690 Kč
8831226
proximita senzoru u
Oprava senzoru přiblížení - GALAXY A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
790 Kč
8831227
slot sim u
Oprava slotu SIM - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
990 Kč
8831228
gesta obrazovky u
Cena od
Odblokování zámku obrazovky telefonu - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
390 Kč
8841320
odblokování u
Cena od
Odblokování operátora - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
990 Kč
8841319
čištění u
Čištění telefonu - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
499 Kč
8841316
tvrzené sklo 2
Nalepení ochranné fólie - Galaxy A6+ (A605F)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doba opravy: Bleskově.
399 Kč
8841317
tvrzené sklo 1 8841318
výměna skla u
2 490 Kč –24 %
Oprava prasklého skla - Galaxy A6+
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do druhého dne.
1 890 Kč
8841647

Ovládací prvky výpisu

27 položek celkem

Rozbil se Vám mobilní telefon SAMSUNG GALAXY A6+ PLUS? Stále se Vám vybíjí a baterie nic nevydrží? Upadl Vám telefon a má rozbitý displej či sklo displeje? Přestalo fungovat sluchátko telefonu? Při hovoru Vás neslyší osoba na druhé straně, protože máte porouchaný mikrofon? Stále se Vám zasekává telefon? Nebo jste si omylem telefon polili vodou? To a ještě více dokážeme opravit! Neváhejte nám svěřit svůj mobilní telefon. Nabízíme Vám spolehlivý servis telefonů s léty nabitými zkušenostmi. Nenajdete-li opravu, kterou potřebujete, kontaktujte nás!