Výměna dotykového skla - J1 J100

Neohodnoceno
1 190 Kč 983,50 Kč bez DPH
Doba opravy: Bleskově.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte na Samsung prasklé nebo rozbité sklo ? Displej i přes prasklinu funguje jak má a na displeji nejsou žádné pruhy ani fleky ?

  • Díky speciálnímu vakuovému přístroji opravíme jen vrchní část LCD modulu, tedy pouze rozbité sklo.
  • Oprava touto metodou je podstatně levnější, neboť Vám při této opravě zůstává původní originální LCD display. Ušetříte tak až 40% oproti výměně celého displeje.
  • Servis Mobileko jakožto největší servisní centrum pro opravy mobilních telefonů v Praze disponuje nejmodernějším vybavením. 
  • Po opravě Vám ukážeme jak náležitě chránit Váš, abyste Váš mobil ochránili. Rádi Vám také nalepíme tvrzené sklo na ochranu před pády a rozbitím.

Uvedená cena opravy při výměně skla je konečná, včetně materiálu, práce a DPH.

 

Nejčastější dotazy

Budu mít po této opravě na svém Samsung  originální LCD displej?

Ano. Při této opravě totiž nedochází k výměně celého modulu LCD, nýbrž pouze k výměně poškozeného dotykového skla. Váš displej tudíž zůstane původní od výrobce.

 

Přijdu při této opravě o svá data v telefonu?

Ne. Při tomto úkonu nijak nepracujeme se softwarovou stránkou mobilu. Pouze s technickou, tudíž všechna data během Vaší opravy zůstanou zachována.

 

Je nutné se na opravu předem objednat? 

Není to nutné. Všechny potřebné náhradní díly jsou u nás vždy skladem.

 

Jak poznám, že mám prasklé pouze sklo, a ne také displej?

Pro provedení této opravy je nutný funkční LCD displej. A jeho funkčnost poznáte jednoduše. Displej standardně zobrazuje všechny informace, bez vad, pruhů a jiných nedostatků. Pouze v tomto případě lze provést výměnu skla. Pokud nicméně displej vykazuje výše zmíněné vady, bude nutné vyměnit celý modul včetně displeje. 

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: