Komplexní oprava po oxidaci přístroje (vniknutí tekutiny)

 

garance  kliknisem_1  originalni_1

PROČ OPRAVIT U NÁS?

tick-inside-circle DIAGNOSTIKA zařízení ZDARMA

tick-inside-circle CERTIFIKOVANÍ technici

tick-inside-circle ZÁRUKA na díl i na práci

tick-inside-circle NÁHRADNÍ mobil zdarma

tick-inside-circle OTEVŘENO denně 9-19h

Dostupnost K dispozici
890 Kč
736 Kč bez DPH
Kód produktu 10075
Kategorie A2010
 

Byl Váš telefon vystaven ať už malému nebo většímu množství vody , kávy nebo snad jiné tekutiny ? Spadnul Vám do záchodu ? Rychle telefon vypněte a pokud je to možné vyjměte baterii, a pak jen rychle na naši pobočku.

  • poskytujeme komplexní opravu zahrnující rozsáhlé čištění a neutralizování tekutiny v postižených místech základní desky přístroje.
  • zprovoznění Vašeho přístroje je naše priorita a z důvodu maximální efektivity oprav je nutné nám telefon zanechat alespoň 3 dny ve kterých se snažíme odstranit následky oxidace
  • na výsledek opravy nelze vzhledem k povaze závady poskytnout záruku, neboť postižení přístroje tekutinou je vysoce nepředvídatelné.

Nejčastější dotazy

Jak se zachovat neprodleně po vytopení? 

Telefon neprodleně vypněte (pokud již vypnutý není), pokud to konstrukce telefonu umožňuje, vyndejte i baterii a zaneste přístroj ihned do našeho Servisního centra Mobileko kde naši technici okamžitě začnou pracovat na čištění.

Pomůže telefonu vložení do rýže?

Tento názor koluje napříč veřejností, neboť rýže je pověstná oním vstřebáváním vlhkosti. Nicméně rýže ačkoli pohlcuje vlhlkost, případné poškození uvnitř přístroje (koroze, zkrat) napravit nedokáže. Proto by prvním krokem nemělo být vhozením telefonu do rýže, ale právě návštěva specializovaného Servisního centra 

Přijdu při této opravě o svá data v telefonu?

Ne. Při tomto úkonu nijak nepracujeme se softwarovou stránkou mobilu . Pouze s technickou, tudíž všechna data během Vaší opravy zůstanou zachována.

 

Kdo jsme?

Již několik let figurujeme na trhu s mobilními telefony. Naše služby jsou komplexní, neboť se zabýváme nejen prodejem přístrojů ale i odborným servisem a opravami mobilů.

Servisní centrum Mobileko v lokalitě centra Prahy 1 disponuje odbornými techniky a nejmodernějšími přístroji na opravu a servis telefonů. Expresně opravujeme telefony Apple, Samsung, Huawei, Sony, LG a další. Mimoto servisujeme i méně známé značky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.